KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614184
nr 1361 4184
Joaquin Fabres
(1864-1914), Chile
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 47x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:16:02
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Joaquin Fabres
Läs mer om Joaquin Fabres